A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Karának (BME-VIK) Automatizálási és Alkalmazott Informatikai Tanszékén 2008 tavaszi félévben írt diplomatervem.
A doksi az otthoni eszközökkel egyszerűen megvalósítható adatmentésről szól, arról is csak általánosságban illetve néhány részletet kiemelve. A linkelt doksikból, progik kézikönyvéből könnyedén kisakkozhatóak a konkrétumok, így inkább csak a lehetőségek vázolására törekszem.
A Kecskeméti Főiskola Gépipari és Automatizálási Műszaki Főiskolai Karán (KF-GAMFK) 2005 tavaszi félévben írt szakdolgozatom.
Aki már készített weboldalt, biztosan találkozott azokkal a problémákkal, amelyek édes magyar anyanyelvünk, pontosabban ékezetes karaktereinek megjelenítése, tárolása, kezelése okozott. További problémák pedig akkor szoktak jelentkezni, ha egy weblapnak több nyelven is szólnia kell a látogatóhoz. Itt nem az angol-magyar párosítás az igazán problémás, hanem például az orosz, szlovák, román, stb. nyelvek speciális karaktereinek egy képernyőn történő megjelenítése.
A cikk azért íródott, hogy tisztázza az internetes levelezés egyes részeinek működését, illetve néhány, menet közben előforduló problémát.
A howto azért íródott, mert már a sokadik embernek magyarázom el, hogy miért használok MPlayert videólejátszásra, és hogyan kell azt telepíteni windows alá.
A Kecskeméti Főiskola GAMF karának 2003/2004-es tanévének tavaszi szemeszterében, Mesterséges Intelligencia c. tantárgyból meghirdetett tanulmányi versenyére beadott irodalomfeldolgozási tanulmányunk.
Legutóbbi hozzászólások
8 év 38 hét
9 év 27 hét
9 év 30 hét
9 év 49 hét
10 év 51 hét
11 év 4 hét
11 év 4 hét
11 év 5 hét
11 év 15 hét
11 év 37 hét